Spać, czy nie spać – oto jest pytanie, czyli jak spędziliśmy noc w szkole.

Spać, czy nie spać – oto jest pytanie, czyli jak spędziliśmy noc w szkole.

Dzisiejsza noc zapewne przejdzie do historii naszej szkoły. Gdyby ktokolwiek zabłądził w późnych godzinach nocnych na ulicę Reymonta 30, zobaczyłby tętniący życiem budynek gimnazjum.
Na wspólnej zabawie karnawałowej, seansie filmowym oraz rozgrywkach i zabawach sportowych spotkali się uczniowie klas pierwszych gimnazjum oraz klas szóstych szkoły podstawowej. W momencie, kiedy powstawała ta relacja (godz. 03.14!)  ogrom wrażeń i emocji sprawił, że nikt nie chciał spocząć w objęciach Morfeusza.
Zamiast przydługiej relacji zapraszamy do galerii.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545