Spektakl „Jasne i ciemne strony Internetu”

Spektakl „Jasne i ciemne strony Internetu”

W dniu 29 marca b.r. uczniowie dla klas IV, V i VI uczestniczyli w spektaklu pt. „Jasne i ciemne strony Internetu” zrealizowanym przez Teatr Profilaktyczny. Spektakl ukazywał zagrożenia, ale też pozytywne strony technologii komputerowej.

Podczas występu aktorzy odgrywali skecze, mające na celu ukazanie granicy pomiędzy realną, a wirtualną rzeczywistością. Scenki pobudziły uczniów do dyskusji, komentarzy i zastanowienia się nad tym, jak wiele czasu zabierają nam dzisiejsze „udogodnienia” w formie smartfonów, tabletów czy komputerów. Podczas spotkania poruszony został temat bardzo niepokojących zjawisk, jakimi bez wątpienia są królujący w sieci patovlogerzy i hejterzy. Do czego może prowadzić lekkomyślne korzystanie z Internetu?

Patrycja Sikorska

fot. Patrycja Sikorska

fot. Renata Brzezińska

Skip to content