Spektakl ”Le Petit Chaperon Rouge et Le Loup charmant”

Spektakl ”Le Petit Chaperon Rouge et Le Loup charmant”

W dniu 05 czerwca b.r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl w języku francuskim pt.”Le Petit Chaperon Rouge et Le Loup charmant” sztukę inspirowaną znaną bajką Charles Perraut.  Pomysłodawcą i  autorem sztuki  jest  Klaudia Wróbel – uczennica klasy III bg.  Cały spektakl przygotowały uczennice klasy III bg. Dziewczyny znakomicie wcieliły się w swoje role, przygotowały wspaniałe kostiumy. Mimo przesłania płynącego z  bajki, historia Czerwonego Kapturka została przedstawiona w sposób humorystyczny. Warto wspomnieć, że cała sztuka miała nowoczesną aranżację. Dekoracje do spektaklu przygotowały uczennice klasy III ag.

Joanna Szafraniec

fot. Jagoda Biedroń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545