Spektakl „Tajemnice drewnianej ramy”

Spektakl „Tajemnice drewnianej ramy”

31 października 2017 r. w Teatrze im. L. Solskiego odbył się spektakl „Tajemnice drewnianej ramy”, na który zaproszeni zostali uczniowie naszej szkoły – klasy IV a, V b, V c i VI b. Spektakl został przygotowany w ramach projektu (PRZE) ARTYŚCI – realizacja Warsztaty Terapii Zajęciowej w Woli Rzędzińskiej – Małopolskie Międzypokoleniowe Spotkania ze Sztuką. Wystąpiły osoby niepełnosprawne oraz uczniowie SP nr 9 w Tarnowie. Spektakl miał bardzo oryginalną konstrukcję – niezwykłe interpretacje, żywe obrazy wybranych dzieł namalowanych przez artystów, takich jak: S. Wyspiański, J. Malczewski, J. Matejko, Z. Stryjeńska, A. Grottger i inni.

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545