„Sport przeciwko przemocy”

„Sport przeciwko przemocy”

Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie biorąc udział  w obchodach Kampanii „Biała Wstążka” i pragnąc w ten sposób przyłączyć się do  sprzeciwu dotyczącego stosowania przemocy oraz łamania podstawowych praw człowieka, zorganizowała w dn.  1 grudnia b.r. towarzyski mecz piki siatkowej pod hasłem „SPORT PRZECIWKO PRZEMOCY”, w którym uczniowie naszej szkoły mogli kibicować dwóm drużynom.

Żeńska reprezentacja to zawodniczki ZKS „Jedyneczka” (trenowane przez panią Beatę Wyrobę), a męską drużynę stanowili przedstawiciele służb mundurowych oraz nauczyciele z naszej szkoły – pan Dyrektor Adam Wojerz w roli kapitana i nauczyciele wychowania fizycznego p. R. Pociecha i K. Leśniak. „Mundurowi gracze” to: asp. S. Kosałka – KMP,  mł. asp. R. Kłósek i asp. sztab. M. Wiśnicki – KM Państwowej Straży Pożarnej, st. inspektor L. Wojnarowski oraz st. Inspektor D. Paterak – Straż Miejska.

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny męskiej (po bardzo wyrównanej i emocjonującej walce) i spotkał się z dużym entuzjazmem młodych kibiców.

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545