Spotkanie informacyjne ERASMUS+

Spotkanie informacyjne ERASMUS+

Dla uczniów klas szóstych i siódmych naszej szkoły zostało zorganizowane spotkanie informacyjne, dotyczące realizowanego w naszej szkole projektu Erasmus +: ” Prawo do edukacji uchodźców i odrobina empatii”. Spotkanie to składało się z dwóch części. W pierwszej koordynator projektu M. Żmuda przedstawiła uczniom kraje i szkoły partnerskie, omówiła cele projektu i jego zadania. Poinformowała również uczniów o możliwości wzięcia udziału w zagranicznych wymianach, które są częścią projektu. W części drugiej p. M. Czuba zrelacjonowała pobyt nauczycieli w Rumuni, omówiła zrealizowane tam działania i osiągnięte rezultaty (zobacz prezentację). Obie prezentacje zostały wzbogacone o szereg zdjęć i filmów.
W ramach propagowania projektu przewidziane jest również zorganizowanie zajęć wychowawczych, podczas których zostanie omówiony projekt, a uczniowie zostaną szczegółowo poinformowani o sposobach pracy w nim.
Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545