Spotkanie opłatkowe

Piękną tradycją naszej szkoły stały się coroczne spotkania opłatkowe emerytowanych i obecnych nauczycieli oraz pracowników. 20 grudnia po raz kolejny mieliśmy okazję złożyć sobie życzenia i zasiąść przy świątecznym stole.

Wstępem do tego uroczystego wieczoru było uczestnictwo w Jasełkach  w reżyserii p. Anny Pędrak przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły i uczniów klasy VII c. Oprawę muzyczną zapewniła schola szkolno-parafialna, zaś akompaniament  – p. Joanna Stępień, p. Małgorzata Jaśkowiec i Małgorzata Rozowska z kl. VIII b.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska