Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Piękną tradycją naszej szkoły stały się coroczne spotkania opłatkowe emerytowanych i obecnych nauczycieli oraz pracowników. 18 grudnia po raz kolejny mieliśmy okazję złożyć sobie życzenia i zasiąść przy świątecznym stole.

Wstępem do tego uroczystego wieczoru było uczestnictwo w Jasełkach przygotowanych przez uczniów klasy 6b pod kierunkiem p. Karoliny Bąk i p. Joanny Kloc. Oprawę muzyczną zapewnił chór szkolny „Allergetto” pod kierunkiem p. Joanny Stępień, a także uczniowie klasy II c wraz z p. Małgorzatą Jaśkowiec i p. Jarosławem Zakrzewskim.

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545