Spotkanie z fotografią

Spotkanie z fotografią

Spotkanie z fotografią pełne ciekawostek

W dniu 21 kwietnia uczniowie klas trzecich i czwartych wzięli udział w spotkaniu z fotografią, które poprowadziła Pani Beata Motuk, właściciel Studia Twórczego NAOKU.

Uczniowie dowiedzieli się, skąd się wzięła i czym jest fotografia. Poznali trochę historii fotografii od Arystotelesa do czasów współczesnych. Mieli także okazję obejrzeć małą wystawę różnych aparatów fotograficznych, albumów oraz starych fotografii.

Były to bardzo ciekawe zajęcia.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Joanna Kloc, Zoriana Ferdyniak-Wielgus, Sylwia Szafarz-Zakrzewska i Beata Motuk

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545