Spotkanie z policjantem – bezpieczeństwo podczas wakacji

Spotkanie z policjantem – bezpieczeństwo podczas wakacji

W dniu 13.06.2019 r. w klasach I-IV odbyły się prelekcje na temat BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS WAKACJI . Spotkania z uczniami przeprowadzone zostały przez policjanta dzielnicowego asp. Grzegorza Krupę w oparciu o program profilaktyczny pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” rekomendowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Treści programu dotyczyły:

  • Zasad bezpiecznego pobytu nad wodą.
  • Przestrzegania regulaminu kąpieliska oraz obowiązujących na nim oznaczeń.
  • Omówienia niewłaściwych zachowań wiążących się z odpowiedzialnością karną.
  • Przypomnieniu o numerze alarmowym 112.

Informator do pobrania. Więcej informacji pod linkiem.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545