Spotkanie z Prezydentem miasta Tarnowa panem Romanem Ciepielą

Spotkanie z Prezydentem miasta Tarnowa panem Romanem Ciepielą

W środę 18.01.2017 na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego odwiedził naszą szkołę Pan Roman Ciepiela – Prezydent Miasta Tarnowa. Spotkanie poprowadzili przewodnicząca SU Angelika Szumniak oraz Tomasz Wantuch. Pan Prezydent opowiadał o tym jak wygląda jego typowy dzień pracy, ale również o planach budżetowych na rok 2017, o reformie edukacji oraz o możliwościach rozwoju miasta Tarnowa. W trakcie rozmowy podkreślił również jak ważna jest w życiu każdego człowieka rodzina, nauka, praca i pasja. Zachęcał uczniów do odważnego spełniania swoich marzeń i dążenia do wyznaczonych celów, zawsze jednak pamiętając o szacunku względem innych. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Jeszcze raz dziękujemy Panu Prezydentowi, że przyjął nasze zaproszenie i poświęcił swój cenny czas na rozmowy z młodzieżą.

Skip to content