Srebrny Krzyż Zasługi dla twórcy Teatru Nie Teraz

Srebrny Krzyż Zasługi dla twórcy Teatru Nie Teraz

W ramach uroczystości zorganizowanej 5 marca w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu osoby zasłużone dla Ojczyzny i regionu opolskiego zostały wyróżnione odznaczeniami państwowymi i resortowymi przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Wśród osób uhonorowanych, Srebrnym Krzyżem Zasługi, za swą działalność społeczno-kulturalną i artystyczną odznaczony został  Antoni Tadeusz Żak, reżyser teatralny, pisarz i publicysta, dyrektor Teatru Nie Teraz. Odznaczenia wręczał Wojewoda Opolski, Adrian Czubak.

Gratulujemy!!!

(tnt)

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545