W dniach 25-26 maja br. uczniowie klas siódmych oraz niektórzy z klas ósmych wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Uczniowie wraz z miejscowym przewodnikiem zwiedzili najciekawsze miejsca stolicy tj. Starówkę z Zamkiem Królewskim, Ogrody Saskie, pałac i ogrody w Wilanowie. Mieli również okazję oglądać zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz podziwiać piękno Warszawy z trzydziestego piętra Pałacu Kultury i Nauki. W Centrum Nauki Kopernik uczniowie przez kilka godzin mogli poznawać ofertę centrum oraz samodzielnie przeprowadzać eksperymenty na ponad 400 interaktywnych stanowiskach. Dla miłośników sportu niezwykłym przeżyciem była wizyta na Stadionie Narodowym.
red. Marzena Żmuda












fot. Marzena Żmuda i Joanna Kloc


