Sukces literacki Klaudii Wróbel w konkursie HERSTORY

Sukces literacki Klaudii Wróbel w konkursie HERSTORY

Miło nam poinformować, że Klaudia Wróbel, uczennica kl. III b gimnazjum zajęła I miejsce w kategorii literackiej – JEJ PORTRET – opowieść o Kobiecie w ramach konkursu HERSTORY – Tarnów 2018 organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
Przedsięwzięcie miało związek ze stuleciem uzyskania przez Polskę niepodległości oraz ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polski roku 2018 Rokiem Praw Kobiet, w stulecie uzyskania przez nie praw wyborczych.
Praca Klaudii nosi tytuł „Marcepanka” i jest wielowątkową opowieścią o współczesnej nastolatce oraz jej rówieśniczce sprzed stu lat, zawiera także elementy epistolograficzne. Już wkrótce nagrodzoną pracę będzie można przeczytać w bibliotece szkolnej.
Klaudii serdecznie gratulujemy!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545