Sukces naszego ucznia Piotra Łesyka w ogólnopolskim konkursie!

Sukces naszego ucznia Piotra Łesyka w ogólnopolskim konkursie!

Instytut Pamięci Narodowej ogłosił wyniki VII edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”. Konkurs organizowany jest przez Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie w partnerstwie z Muzeum Historii Polski, Narodowym Centrum Kultury, Wojskowym Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Wydawnictwami: EGMONT Polska; Prószyński i S-ka, ZIN ZIN PRESS, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Na konkurs wpłynęło ogółem prawie 400 prac w trzech kategoriach wiekowych: 11–13 lat, 14–16 lat i 17–19 lat . 10 maja 2019 r. Komisja Konkursowa, dokonała oceny prac i przyznała równorzędne tytuły laureatów w każdej z  trzech grup wiekowych.
W kategorii 14–16 lat jednym z laureatów konkursu jest uczeń naszej szkoły Piotr Łesyk z klasy 3a gimnazjum, który jest autorem pracy „Niezłomny. Dwie Golgoty”, opiekunem naukowym laureata jest mgr Jolanta Żurowska – historyk, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie.
Rozdanie nagród, wręczenie dyplomów oraz prezentacja zwycięskich prac nastąpi 31 maja 2019 r. w Centrum Edukacyjnym im. J. Kurtyki „Przystanek Historia” w Warszawie, ul. Marszałkowska 21/25.

Piotrze, serdecznie gratulujemy !!!

Laureaci i nagrody.
Organizator i partnerzy konkursu:
zorganizują i przeprowadzą warsztaty dla laureatów konkursu
fundują nagrody rzeczowe uczniom – laureatom konkursu w każdej grupie wiekowej
fundują nagrody w postaci publikacji opiekunom uczniów – laureatów konkursu
Laureaci konkursu oraz ich opiekunowie otrzymują dyplomy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545