Sukces naszych uczniów na XVII Forum Europejskim Szkół Ziemi Tarnowskiej

Sukces naszych uczniów na XVII Forum Europejskim Szkół Ziemi Tarnowskiej

Z przyjemnością informujemy, że reprezentanci naszej szkoły – uczniowie klasy 8a: Mikołaj Jargas, Dawid Gałecki, Krystian Świerczek i Patryk Tyrka wzięli dziś udział w XVII Forum Europejskim Szkół Ziemi Tarnowskiej. Impreza odbyła się w Zespole Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie i towarzyszył jej konkurs wiedzy o Unii Europejskiej oraz panele tematyczne dotyczące 20-lecia Polski w Unii Europejskiej i 30 lat Erasmusa.

Laureatem konkursu został uczeń Mikołaj Jargas, który oprócz licznych nagród rzeczowych, otrzymał również wyjazd do Warszawy do siedziby polskiego sejmu. Opiekę nad uczniami przed i podczas konkursu sprawowała wychowawczyni klasy M. Żmuda.

Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545