Sukces uczennic naszej świetlicy szkolnej w konkursie międzyszkolnym

Sukces uczennic naszej świetlicy szkolnej w konkursie międzyszkolnym

Dnia 30 maja w Szkole Podstawowej nr 18 odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu plastycznego „Mój sposób na zdrowy styl życia” zorganizowanego w ramach projektu „Osiemnastka na tropie talentów”, w którym wzięło udział kilkoro wychowanków naszej świetlicy. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu w formacie A3 techniką malarską lub rysunkową. Pod opieką wychowawców świetlicy powstały różnorodne i bardzo ciekawe prace.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. W klasach I-III okazaliśmy się bezkonkurencyjni. Dziewczynki z klas pierwszych zajęły wszystkie najwyżej punktowane miejsca:

  • I miejsce – Milena Czabańska
  • II miejsce – Milena Zabawa
  • III miejsce – Julia Derus

Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Monika Dalczyńska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545