Sukcesy naszych uczniów w projekcie ekonomicznym: „Tarnowski Uniwersytet Pierwszego Wieku”

Sukcesy naszych uczniów w projekcie ekonomicznym: „Tarnowski Uniwersytet Pierwszego Wieku”

Dużym sukcesem zakończyła się praca naszych uczniów biorących udział w „Tarnowskim Uniwersytecie Pierwszego Wieku”. Przygotowywane prace w dwóch kategoriach: przedsięwzięcie kulturalne i ekonomiczna gra edukacyjna zostały zaprezentowane podczas podsumowania projektu w Pałacu Młodzieży w Tarnowie w dniu 26 kwietnia 2018. Pierwsze miejsce w kategorii: przedsięwzięcie kulturalne zdobyły uczennice klasy 2bg Emilia Migda, Julia Sapeta i Klaudia Wróbel za projekt pod nazwą: „ZAKAMEROWANI”. Trzecie miejsce w tej kategorii zajęli również uczniowie naszej szkoły z klasy 2ag: Mateusz Gądek, Piotr Łesyk i Patryk Pałucki za projekt pod nazwą: „BIURO PODRÓŻY SkyLake”. Gry przygotowane przez naszych uczniów zajęły miejsca czwarte i piąte.
Trzecim elementem podsumowania projektu był test wiedzy ekonomicznej połączony z grą: „Chłopska szkoła biznesu”. Tutaj również bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. Występujące w tej rozgrywce dwa nasze zespoły zajęły dwa pierwsze miejsca deklasując pozostałe drużyny. Zwyciężył zespół w składzie: Kacper Batko (klasa 7b), Piotr Łesyk (kl. 2ag), Patryk Pałucki (kl. 2ag) zdobywając 46 punktów. Drugie miejsce zajęła drużyna w składzie: Nikola Kmiecik (kl. 2ag), Julia Sapeta (kl. 2bg) Jakub Mikłasz (kl. 2ag) zdobywając 43 punkty. Trzeci zespół tej rozgrywki zdobył 32 punkty…

Wszystkim uczestnikom biorącym udział w podsumowaniu projektu jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

W piątek 27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 23 odbył się Turniej Uczniowskich Gier Ekonomicznych. Tutaj również zwyciężył uczeń naszej szkoły Michał Szatko (kl. 3bg). Warto dodać, że do rozgrywki finałowej została wybrana gra „Łoś ma plan”, w której uczestniczyła 5 najlepszych graczy z eliminacji – wśród nich Michał Szatko i Mikołaj Grela (kl. 3bg) oraz Krystian Ziaja (kl. 7b). Grę   „Łoś ma plan” wykonały uczennice klasy 3bg: Wiktoria Brożek, Milena Latuszek, Martyna Łaś i Oliwia Rabiasz.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545