Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, że:

Miłosz Podraza z kl. VIII d, Maciej Ropski z kl. VIII d oraz Robert Sierpniak z kl. VII b zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Dawid Gniewek z kl. VIII c oraz Krystian Świerczek z kl. VII a zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Anna Habel z kl. VIII b, Emilia Stasiak z kl. VIII b, Dawid Gniewek z kl. VIII c oraz Oliwier Osmański z kl. VIII c zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki.

Dawid Gniewek z kl. VIII c został zakwalifikowany do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.

Łukasz Strzałkowski z kl. VIII b został zakwalifikowany do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

Barbara Kossoń z kl. VI a została zakwalifikowana do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Jana”.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!