SUKCESY

Rok szkolny 2023/2024

Robert Sierpniak z kl. VIII b uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2023/2024. Serdecznie gratulujemy!!!

Jakub Pasek z kl. 5c, Dominik Podziemski z kl. 5b oraz Tomasz Szymura z kl. 7b otrzymali Stypendia Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych dzieci i młodzieży za rok szkolny 2022/2023 za wybitne osiągnięcia artystyczne w śpiewie chóralnym.

Robert Sierpniak, uczeń klasy 8b, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2023/2024.

7 uczniów naszej Szkoły zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Są to: Matylda Bis z 7a, Mateusz Dziubak z 8b, Anna Klimczak z 7b, Paulina Kołtun z 8a, Robert Sierpniak z 8b, Oliwia Świtek z 7a oraz Julia Wójcik z 7b.

Mariia Poliak, uczennica kl. 8b została finalistką konkursu matematyki lingwistycznej „Wieża Babel”. Konkurs finałowy odbył się 25 listopada 2023 r. na Uniwersytecie Wrocławskim, który jest współorganizatorem konkursu.

Rok szkolny 2022/2023

Barbara Kossoń z kl. 6a i Kamil Kloc z kl. 2a uzyskali wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2023. 

Dawid Gniewek, uczeń klasy VIII c uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023 i tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023

Dawid Gniewek, uczeń klasy VIII c, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023.

Dawid Gniewek, uczeń klasy VIII c zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023.

Miłosz Podraza z kl. VIII d, Maciej Ropski z kl. VIII d oraz Robert Sierpniak z kl. VII b zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Dawid Gniewek z kl. VIII c oraz Krystian Świerczek z kl. VII a zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Anna Habel z kl. VIII b, Emilia Stasiak z kl. VIII b, Dawid Gniewek z kl. VIII c oraz Oliwier Osmański z kl. VIII c zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki.

Dawid Gniewek z kl. VIII c został zakwalifikowany do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.

Łukasz Strzałkowski z kl. VIII b został zakwalifikowany do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

Barbara Kossoń z kl. VI a została zakwalifikowana do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Jana”.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Rok szkolny 2021/2022

Barbara Kossoń z kl. V a uzyskała wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2022. Wyróżnienia w tym konkursie uzyskali: Aleksander Prusak z kl. 2a, Anna Harnowska z kl. 2a i Marcel Kosałka z kl. 5a.

Barbara Kossoń z kl. V a, Filip Bielawa z kl. VII b, Weronika Pach z kl. 8d oraz Zofia Świątek z kl. 8d zakwalifikowali się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”.

Filip Stanek z kl. VIII d –  został laureatem ZAWODOWEGO MARATONU– konkursu w formie on-line organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie, dedykowanego uczniom klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z Tarnowa i regionu tarnowskiego.

Julia Bednarz z kl. VIII b, Karolina Bulzak z kl. VIII d, Michalina Furs z kl. VIII b, Kinga Kołodziej z kl. VIII ac oraz Patryk Grochowiec z kl. VIII ac zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Nadia Słowik z klasy VIII ac zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Andrzej Szymanowski z klasy VI b zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Rok szkolny 2020/2021

Julia Bednarz z kl. VII b, Natalia Budzik z kl. VIII b, Karolina Bulzak z kl. VII d oraz Monika Sierpniak z kl. VIII c zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Olivia Prusak z kl. VIII c zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Maksymilian Kurek z kl. VIII a zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu tematycznego „Od algorytmu do programu”.

Barbara Kossoń z kl. IV a oraz Filip Bielawa z kl. VI b zakwalifikowali się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” .

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Rok szkolny 2019/2020

Julia Reising z kl. VIII b uzyskała tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020. Serdecznie gratulujemy!!!

Julia Reising z kl. VIII b zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Dominik Kasperek z kl. VIII b, Christopher Sierpniak z kl. VIII b oraz Filip Małochleb z kl. VIII c zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu tematycznego „Od algorytmu do programu”.

Emilia Milówka z kl. VII a i Emilia Kolarz z kl. VII a zdobyły złoty medal w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zaś Julia Milówka z kl. V b i Maja Świątek z kl. V b zdobyły złoty medal w Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Mistrzostwach Tarnowa w tenisie stołowym. Mateusz Krupa z kl. VIII b i Christopher Sierpniak z kl. VIII b oraz Bartłomiej Czeszkiewicz z kl. VII a i Miłosz Bień z kl. V b zdobyli w tych mistrzostwach srebrne medale.

Michalina Branicka z kl. V b, Filip Bielawa z kl. V b, Gabriela Płoskonka z kl. V c, Zuzanna Staśko z kl. VII c oraz Monika Sierpniak  z kl. VII c zakwalifikowali się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” .

Dawid Barys z kl. VIII c i Adrian Filip z kl. VIII c zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

Michalina Furs z kl. VI b, Joanna Grochowiec z kl. VIII c, Michał Górski z kl. VIII b, Martyna Karpińska z kl. VIII b, Emilia Niedbałowska z kl. VIII c, Julia Reising z kl. VIII b, Christopher Sierpniak z kl. VIII b, Monika Sierpniak z kl. VII c i Nikola Wrona z kl. VIII b zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Rok szkolny 2018/2019

Honorowy Tytuł Tarnowskiej Marki Talentu w r. szk. 2018/2019 otrzymało 12 uczniów naszej Szkoły:

 1. Igor Kukułka – za wybitne sukcesy w Ogólnopolskich Turniejach Tenisa
 2. Dawid Orzech – za wybitne sukcesy w Ogólnopolskich i Międzynarodowych Mistrzostwach w Boksie
 3. Maksymilian Marcinek – za wybitne sukcesy w Ogólnopolskich i Międzynarodowych Mistrzostwach w Judo
 4. Izabela Olszak – za wybitne sukcesy W Mistrzostwach Polski Dzieci i Kadetów – Muay -Thai
 5. Klaudia Wróbel – za zdobycie tytułu Laureata Konkursu „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni” – Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski
 6. Małgorzata Rozowska – za wybitne sukcesy w powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
 7. Christopher Sierpniak – za wybitne sukcesy w powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
 8. Emilia Milówka – za wybitne sukcesy w powiatowych i wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym
 9. Julia Milówka – za wybitne sukcesy w powiatowych i wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym
 10. Maja Świątek -za wybitne sukcesy w powiatowych i wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym
 11. Mateusz Krupa – za wybitne sukcesy w powiatowych i wojewódzkich Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
 12. Natasza Stroisz – za wybitne sukcesy w powiatowych i wojewódzkich Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

Piotr Łesyk z klasy 3a gimnazjum został jednym z laureatów w kategorii wiekowej 14–16 VII edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”. Piotr jest autorem pracy „Niezłomny. Dwie Golgoty”. Konkurs organizowany jest przez Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie w partnerstwie z Muzeum Historii Polski, Narodowym Centrum Kultury, Wojskowym Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Wydawnictwami: EGMONT Polska; Prószyński i S-ka, ZIN ZIN PRESS, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy zdobytego tytułu Laureata!

Klaudia Wróbel uczennica klasy 3bg został Laureatką Konkursu tematycznego: „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski” – dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu województwa małopolskiego.

Serdecznie gratulujemy zdobytego tytułu Laureatki!

Joanna Grochowiec z kl. VII c zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Uczennice klasy III bg – Julia Sapeta, Emilia Migda, Klaudia Wróbel – otrzymały wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Małopolską Fundację Stypendialną SAPERE AUSO – „Tradycje niepodległościowe w mojej szkole 1918”.

Monika Sierpniak z kl. VI c zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych.

Gabriela Laskowska z kl. VIII b zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Joanna Grochowiec z kl. VII c, Krzysztof Pączek z kl. VIII c, Julia Reising z kl. VII b, Monika Sierpniak z kl. VI c i Christopher Sierpniak z kl. VII b zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Karolina Litwora i Julia Sapeta zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum.

GRATULUJEMY!

Rok szkolny 2017/2018

Maria Stanczykiewicz z kl. III bg została finalistką XVI edycji konkursu dla gimnazjalistów „Improve Your English” zorganizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.

Gratulujemy!

W dniu 12 marca najzdolniejsi uczniowie naszego miasta otrzymali stypendia Prezydenta Miasta Tarnowa, Romana Ciepieli za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2016/2017.

Wśród najlepszych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły:

 • Justyna Prokopowicz z kl. V c – za wybitne osiągnięcia sportowe w tańcu sportowym – cheerleading
 • Nadia Wawrzon z kl. III a gimnazjum za – za wybitne osiągnięcia sportowe w tańcu sportowym – cheerleading
 • Mikołaj Grela z kl. III b gimnazjum – za wybitne osiągnięcia naukowe – LAUREAT konkursu tematycznego z historii dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego.

Serdecznie gratulujemy!!!

Joanna Grochowiec z kl. VI c i Marlena Chęcińska z kl. VII c zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Grochowiec z kl. VI c, Krzysztof Pączek z kl. VII c i Christopher Sierpniak z kl. VI b zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Agata Szymanowska z kl. VII b zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych.

Julia Roik z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum.

Maria Stanczykiewicz z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego i Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum.

Agata Bem z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i  Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum.

Aleksandra Kajpust z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego  dla uczniów gimnazjum.

Rok szkolny 2016/2017

Mikołaj Grela – laureatem!!!!
Mikołaj Grela – uczeń klasy II Bg – został LAUREATEM konkursu tematycznego z historii dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego ” Prezydentowi Rzeczypospolitej … będę bezwzględnie posłuszny”. W 70. rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1939-1947 .
Serdecznie gratulujemy!!!

Mikołaj Grela w finale konkursu tematycznego!
Kolejny uczeń naszej szkoły w tym roku szkolnym zakwalifikował się do Finału tym razem Tematycznego Konkursu Historycznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Kolejny sukces Dominika Świątka!
Miło jest nam poinformować, że finale Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii Dominik uzyskał 87% punktów i zdobył tytuł finalisty tego konkursu! Serdecznie gratulujemy!

Składamy serdeczne gratulacje uczennicom klasy II AG Oliwii Robak i Nadii Wawrzon uzyskania stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa za wybitne osiągnięcia sportowe. Sukces został poprzedzony ciężką pracą, co szczególnie podnosi jego wartość. Życzymy sukcesów w przyszłości. Oby osiągnięcia dziewcząt były przykładem i zachętą dla wszystkich uczniów!

Dominik Świątek zakwalifikował się do finału Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego z biologii!!!!
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o tytuł laureata tego konkursu już 6 marca 2017.

Z przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoły Maria Stanczykiewicz z kl. II b oraz Dominik Świątek z kl. III a zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Do etapów rejonowych konkursów kuratoryjnych zakwalifikowali się również: Anna Kopytko z klasy IIb z języka francuskiego; Dominik Świątek z klasy IIIa z biologii i geografii oraz Julia Roik z klasy IIb z języka polskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Tematycznego z historii zakwalifikowali się uczniowie: Julia Roik, Maria Stanczykiewicz, Mikołaj Grela i Julia Sapeta.

Mamy również przyjemność poinformować, że  chór ALLEGRETTO pod kierunkiem pani Joanny Stępień zakwalifikował się do projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska w edycji 2017.

Rok szkolny 2015/2016

Natalia Kapustka i Michela Kuczek z klasy IIA zostały finalistkami etapu wojewódzkiego III edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”.

Wiktor Sondej z klasy II A został laureatem „II Miejskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim” w kategorii  – prezentacja multimedialna.

I miejsce Ewy Wojtanowskiej z klasy III B. i III miejsce Oliwii Rabiasz z klasy IB. w II Konkursie Piosenki Angielskiej ‘For the Love of Music’.

I miejsce w etapie powiatowym konkursu: „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Skład drużyny: Wiktor Kilian, Kinga Kwiek z klasy Ia oraz Michał Szatko z klasy Ib.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545