„Świąteczna Zbiórka Żywności 2017”

„Świąteczna Zbiórka Żywności 2017”

Nasza szkoła po raz kolejny brała udział w zbiórce żywności organizowanej przez Polski Komitet Pomocz Społecznej. Tym razem akacja odbyła się pod hasłem  „Świąteczna Zbiórka Żywności 2017”    –  w całej Polsce w wybranych sklepach spożywczych  w dniach 1-3.12.2017 r.

Zebrane produkty żywnościowe będą wsparciem dla tarnowskich rodzin. Udział w zbiórce wzięli nauczyciele: Monika Dalczyńska, Anna Janus, Magdalena Sowa-Hebda, Anna Damian, Małgorzata Fal, Patrycja Sikorska, Marta Horodyska, Robert Pociecha, Andżelika Pach, Dorota Sudoł i Krzysztof Leśniak oraz uczniowie klas VII a, VII c, VI a, VI b, VI c, V a, V b i V c.

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545