Świąteczna Zbiórka Żywności

Świąteczna Zbiórka Żywności

Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie wykorzystali okazję do udziału w akcji charytatywnej. Tym razem była to Świąteczna Zbiórka Żywności, realizowana od kilku lat we współpracy z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej. 26 listopada 2021 uczniowie klas V a, VI a i VIII d zachęcali klientów jednego z supermarketów Lidl do nieco większych zakupów. Te dodatkowo zakupione produkty o długim terminie przydatności zostały przekazane do Magazynu Żywności PKPS, a stamtąd trafią do tarnowskich rodzin, które pozostają w słabszej kondycji finansowej.

Partycja Sikorska

fot. Monika Łoboda i Małgorzata Fal

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545