Świąteczna Zbiórka Żywności w Biedronce

Świąteczna Zbiórka Żywności w Biedronce

Jak co roku uczniowie  Gimnazjum  Nr 1 przy  ZSO Nr 5 wraz z nauczycielami  wzięli udział w  Świątecznej Zbiórce Żywności – organizowanej przez Polski Komitet Pomocy Społecznej /PKPS w DH MAX – sklep „ Biedronka” w dniach od 11.03 do 13.03.2016 r. /
Duże zaangażowanie przybyłych na akcję  wolontariuszy  oraz wielka hojność darczyńców zaowocowała pozyskaniem potrzebnych produktów żywnościowych. Dary tarnowian zostaną przekazane za pośrednictwem PKPS-u do rodzin i osób  najbardziej potrzebujących jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów i nauczycieli , którzy  wzięli udział  w tej szlachetnej akcji.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545