Świąteczna Zbiórka Żywności

Świąteczna Zbiórka Żywności

Świąteczna Zbiórka Żywności to akcja charytatywna organizowana przez Polski Komitet Pomocy Społecznej. Dla naszych uczniów to już zwyczaj i tradycja. Tym razem uczniowie klas V – VII zachęcali  do dodatkowych zakupów na rzecz rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej w sklepie „Stokrotka” przy ul. Powstańców Warszawy. Akcja odbyła się w dniach 30 XI  i 1 XII i spotkała się z pozytywnym odzewem – zebraliśmy bardzo dużo żywności, która wkrótce trafi z magazynu żywności PKPS do najbardziej potrzebujących.

Duże podziękowania dla naszych uczniów i nauczycieli!

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545