Świąteczne dary dla uchodźców

Świąteczne dary dla uchodźców

Świąteczna zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy 2022

Przed Świętami Bożego Narodzenia Szkolny Klub Wolontariatu oraz cała społeczność  szkolna włączyła się aktywnie w szlachetną i jakże potrzebną pomoc, przekazując swoją cegiełkę pomocy dla rodzin uchodźców przybyłych z Ukrainy.                     

Z tej okazji  we współpracy ze Stowarzyszeniem  Pro Tarnów  w Tarnowie w dniach od  28 listopada do 13 grudnia zbieraliśmy następujące produkty:

  • artykuły spożywcze o przedłużonym terminie ważności,
  • produkty dla dzieci,
  • środki czystości,
  • odzież i obuwie na zimę, parasole, zabawki.

Dary w całości zostały przekazane w dniu 14 grudnia do Stowarzyszenia Pro Tarnów w Tarnowie (ul. Piłsudskiego 24) na ręce Pana Wiceprezesa Wiesława Barda.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie dla uchodźców w tym trudnym dla nich czasie. Dziękuję również wolontariuszom Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy pomogli podczas liczenia i pakowania darów.

                                                       Koordynacja akcji oraz opracowanie: Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545