Świąteczne życzenia dla seniorów

Świąteczne życzenia dla seniorów

W ramach świątecznych przygotowań uczniowie wykonali ręcznie piękne kartki świąteczne, które wraz z życzeniami w dniu 22 grudnia zostały przekazane dla: seniorów  weteranów  Światowego Związku Armii Krajowej, seniorów skupionych w  Zawiązku Sybiraków oraz w Towarzystwie Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich oddziały w Tarnowie. W tym dniu do parafii pw. Świętej Rodziny w Tarnowie przekazaliśmy również kartki z życzeniami z prośbą o przekazanie ich chorym lub samotnym seniorom.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545