Światowy Dzień Kostki Rubika

Światowy Dzień Kostki Rubika

17 kwietnia w SP 1 obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Kostki Rubika. 

W tym dniu  podczas długiej przerwy (11.30 – 11.50) 10 uczniów  wzięło udział w mini turnieju układania kostki  Rubika. Miło poinformować, że:

  • I miejsce zajął uczeń Błażej Romaniuk z klasy  7b, któremu udało ułożyć się całą kostkę Rubika w czasie 1:00:48. 
  • II miejsce należy do Michała Podrazy z klasy 7a .
  • III miejsce zajął Wiktor Stelmach z kl. 8a.

Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne dyplomy oraz nagrody rzeczowe.  Kostka Rubika jest  wspaniałą zabawką logiczną. Tego dnia nie wypadło więc odmówić rywalizacji i dobrej zabawy z niezwykłym wynalazkiem Ernő Rubika. Zachęcamy  uczniów do aktywnego i kreatywnego rozwijania logicznego myślenia z kostką Rubika i innymi grami podczas kreatywnych przerw, które odbywają się przez cały tydzień w „kąciku gier kreatywnych” na II piętrze w Budynku B.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545