Światowy Dzień Liczby Pi

Światowy Dzień Liczby Pi

W dniu 14 marca 2019 r. włączyliśmy się w obchody Światowego Dnia Liczby Pi. Nauczyciele matematyki ogłosili konkurs plastyczny dla uczniów pt. „Portret Liczby Pi”   Place plastyczne w formie plakatów oraz  gazetkę tematyczną  zaprezentowano na I i II piętrze (budynek B).

W tym dniu 14 uczniów z klas VII, VIII i III gimn. przystąpiło do testu matematycznego pt.”Czytanie ze zrozumieniem i zapamiętanie tekstów nt. Liczby Pi” przygotowanego przez Panią pedagog, Magdalenę Szpunar.

Najlepsze wyniki uzyskali:

  • Kamil Pyzik – (maksymalna liczba punktów)
  • Agnieszka Skarbek
  • Jakub Liro
  • Mikołaj Staśko
  • Weronika Anioł
  • Kacper Maciuszek

Gratulujemy:)

Grażyna Klimowicz

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545