Światowy Dzień Origami

Światowy Dzień Origami

Dnia 24 października w wielu krajach obchodzony był Światowy Dzień Origami.

W tym roku nasza szkoła włącza się w obchody tego święta. Jeśli jesteś fanem origami i sztuka składania papieru nie jest Ci obca, pochwal się swoimi pracami. Jeśli nie wiesz, na czym polega origami, zapytaj swojego
nauczyciela matematyki, plastyki, techniki, poszukaj inspiracji w książkach albo w internecie, a potem
spróbuj stworzyć własne dzieło.

Zdjęcia swoich prac możesz przesłać do 13 XI na adres: sp1wtarnowie@gmail.com
Możesz też przynieść swoją pracę do szkoły i pokazać na szkolnej wystawie. Podpisane prace należy
przekazać nauczycielowi matematyki do 13 XI.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545