W dniu 17.09. 2025 r. delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości Światowego Dnia Sybiraka.
W imieniu całej społeczności zapalono i złożono znicz pamięci pod pomnikiem Ofiar Stalinizmu w nawiązaniu do 86 rocznicy inwazji Związku Radzieckiego na Polskę.






red. i fot. Magdalena Szpunar
Zachęcamy do odwiedzenia dostępnego na Facebooku profilu „Tarnowscy Sybiracy”.
Relacja z obchodów: https://tarnow.net.pl/articles/s/i/533275#Dzień-Sybiraka-i-86.-rocznica-inwazji-ZSRR-na-Polskę.-Obchody-w-Tarnowie


