Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Po raz kolejny świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie rozwiązywali zadania i łamigłówki, przygotowywali plakaty ułatwiające jej zapamiętanie. Były też łamigłówki i quizy online, a grając w grę związaną z tabliczką mnożenia, uczniowie tworzyli plakaty ze swoimi potworkami, także po to, aby oswoić mnożenie 

A wszyscy, i dorośli, i dzieci, mogli sprawdzić swoje umiejętności, mierząc się z krótkim testem jej znajomości i uzyskać Odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Dorota Sudoł i Beata Karpała

fot. Dorota Sudoł, Beata Karpała i Zofia Wrona-Kubik,

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545