Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 r. obchodzony był X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła wzięła udział w tej akcji już po raz kolejny.  Ze względu na pandemię w ograniczonym zakresie. Wszystkie zadania realizowane były w poszczególnych klasach na lekcjach matematyki. 

363 uczniów naszej szkoły przystąpiło do egzaminu z tabliczki mnożenia na różnych poziomach zaawansowania. 94 uzyskało tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia wraz z pamiątkową odznaką i certyfikatem. Ponadto 5 uczniów oraz 4 rodziców wzięło udział w towarzyszącym akcji internetowym Konkursie matematyczno – logicznym ARCYMISTRZ MNOŻENIA.

Okazja do kolejnego sprawdzenia swoich umiejętności rachunkowych oraz matematyczno – logicznych będzie w przyszłym roku. Już dzisiaj zapraszamy!

Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545