Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu

7 października obchodziliśmy w naszej szkole   „Światowy Dzień Uśmiechu”  przygotowany przez Samorząd Uczniowski.
Tego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły starali się udowodnić, że uśmiech może być zaraźliwy,  jak również zdrowy! Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia.
Zapraszamy więc wszystkich, by ten uśmiech na twarzach trwał jak najdłużej i nie zabrakło nam nigdy pozytywnej energii”. Dla odważnych uczniów naszej szkoły czekało wyzwanie pt. „Spróbuj mnie zjeść z uśmiechem na twarzy.”

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545