Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego!

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego!

10. października – w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

To dzień, w którym warto wzbudzić w sobie refleksję – co dobrego robię dla siebie? W jaki sposób dbam o swoje zdrowie psychiczne oraz czy dbam o własne potrzeby? Warto również dowiedzieć się, czy ktoś z naszego otoczenia nie potrzebuje pomocy. Często zwykła życzliwość, spokojna rozmowa z drugim człowiekiem to skuteczna pomoc. Wystarczy z kimś pobyć, wysłuchać go i poświecić swój czas.

Prezentacja – do pobrania jako ppt lub pdf.

Monika Łoboda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545