Światowy Dzień Życzliwości

Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości.

Życzliwość to nie tylko wielkie czyny, ale także drobne gesty. Zawsze warto być życzliwym, bo zwykłe, miłe słowa mogą zmienić czyjś dzień.

Społeczność naszej szkoły, na prośbę Samorządu Szkolnego, świętowała ten dzień ubierając się na żółto. Drzwi naszych klas i świetlicy szkolnej zostały ozdobione dekoracjami nawiązującymi do tematu życzliwości.

W czasie kreatywnej przerwy uczniowie pracowali z kartą pracy dotyczącą tematyki jakże istotnych dla wszystkich wartości i postaw tj.: życzliwości, dobra, przyjaźni i empatii.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Renata Brzezińska

fot. Renata Brzezińska i Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545