Świetlicowy konkurs recytatorski rozstrzygnięty

Świetlicowy konkurs recytatorski rozstrzygnięty

W listopadzie został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs recytatorski „Poetyckie powitanie jesieni”. 

Konkurs umożliwił ukazanie piękna kolorowej jesieni w utworach poetyckich. Celem konkursu  było inspirowanie aktywności twórczej naszych wychowanków, rozwijanie talentów aktorskich, szerzenie zamiłowania do poezji i kształtowanie wrażliwości na piękno słowa.

 Wyniki konkursu:

  • I miejsce: Liwia Joniec z kl. III A oraz Zofia Chudeusz z kl. III A
  • wyróżnienie: Aleksandra Stecko z kl. IV B.

Zwycięzcy otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczniom  bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie!!!

Małgorzata Fal

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545