Święto Patronki Szkoły

Święto Patronki Szkoły

W dniu 23 listopada obchodziliśmy Święto Patronki Szkoły. Była to szczególna uroczystość, gdyż w tym roku przypada 165. rocznica powstania naszej Szkoły.

Z tej okazji odbyły się zajęcia w klasach poświęcone Klementynie Hoffmanowej. Następnie wszyscy ze sztandarem Szkoły udaliśmy się  do kościoła xx. Misjonarzy, gdzie wzięliśmy udział we Mszy Św. odprawionej przez ks. Franciszka Popowicza. Oprawę muzyczną zapewniła schola z p. Małgorzatą Jaśkowiec i p. Joanną Stępień.

Kolejnym punktem obchodów święta Szkoły była uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas V a i V d pod kierunkiem p. Joanny Budzik i p. Magdaleny Kossoń. Uroczystość ubogacił chór szkolny „Allegretto”.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545