Święto Patronki Szkoły

Święto Patronki Szkoły

W dniu 22 listopada obchodziliśmy Święto Patronki Szkoły. To już 166. rocznica powstania naszej Szkoły.

Z tej okazji odbyły się zajęcia w klasach poświęcone prawom dziecka.  Krótki filmik klasy 7b do oglądnięcia TUTAJ 

Następnie ze sztandarem Szkoły udaliśmy się do kościoła xx. Misjonarzy, gdzie wzięliśmy udział we Mszy Św. odprawionej przez ks. Mariana Oleksego – proboszcza parafii.

Kolejnym punktem obchodów święta Szkoły była uroczysta akademia. Pan Dyrektor Adam Kieroński i nauczyciele poloniści wręczyli nagrody laureatom międzyszkolnego konkursu literackiego oraz szkolnego konkursu ortograficznego.

Część artystyczną zaprezentowali uczniowie klas V b i V d pod kierunkiem p. Zofii Wrony-Kubik, p. Beaty Rynkar oraz p. Tomasza Żaka.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545