Święto Patronki Szkoły

W dniu 23 listopada obchodziliśmy Święto Patronki, Klementyny Hoffmanowej. To już 169. urodziny naszej Szkoły.

Z tej okazji ze sztandarem Szkoły udaliśmy się do kościoła xx. Misjonarzy, gdzie wzięliśmy udział we Mszy Świętej.

Następnie uczestniczyliśmy w uroczystej akademii. Część artystyczną wg scenariusza p. Adama Wojerza zaprezentowali uczniowie z klas VI i VIII, których przygotowały Panie: Joanna Budzik i Magdalena Kossoń, zaś o oprawę muzyczną zadbał chór szkolny „Allegretto” pod dyrekcją p. Joanny Stępień.

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska