Święto Patronki Szkoły

Święto Patronki Szkoły

W dniu 24 listopada obchodziliśmy Święto Patronki Szkoły. To już 164. rocznica powstania naszej Szkoły.

Z tej okazji odbyły się zajęcia w klasach poświęcone Klementynie Hoffmanowej. Następnie wszyscy ze sztandarem Szkoły udaliśmy się  do kościoła xx. Misjonarzy, gdzie wzięliśmy udział we Mszy Św. odprawionej przez ks. Mariana Oleksego – proboszcza parafii. Oprawę muzyczną zapewniła schola prowadzona przez p. Małgorzatę Jaśkowiec.

Kolejnym punktem obchodów święta Szkoły była uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas IV b i IV c pod kierunkiem p. Elżbiety Kaczor, p. Joanny Kloc, p. Patrycji Janiszewskiej-Przeklasy oraz p. Jolanty Szatko. Uroczystość ubogacił chór szkolny „Allegretto” pod dyrekcją p. Joanny Stępień.

Obchody zakończyły się posadzeniem gruszy (szczepki drzewa z Wał Rudy) przed budynkiem szkoły.

fot. Sylwia i Jarosław Zakrzewscy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545