„Szkoła bez doła”

„Szkoła bez doła”

„Szkoła bez doła” – to cykl bezpłatnych warsztatów online dla najmłodszych z budowania pewności siebie.

Eksperci na co dzień pracujący nad budowaniem wiary w siebie u najmłodszych podejmą tematykę dotyczącą rozwijania swoich talentów, wzmacniania pewności siebie oraz dbania o relacje z rówieśnikami. Zapisy na stronie www.szkolabezdola.pl.

Skorzystać może każde dziecko w Polsce w wieku od 8 do 12 lat.

Tematyka:

Każdy z trzech warsztatów będzie poświęcony innym wyzwaniom, z którymi najmłodsi mierzą się w szkole i w codziennych relacjach z rówieśnikami:

26 września 2022 (g. 16:00) – Co robię dobrze, czyli moje mocne strony.

28 września 2022 (g. 16:00) – Czym jest talent, jak go rozpoznać i jak go rozwijać?

30 września 2022 (g. 16:00) – Mówię dobrze o sobie i o innych.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545