Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Uprzejmie informujemy, że 22 lutego 2017 roku rozpoczyna się kolejna edycja „Szkoły dla Rodziców”. Zajęcia rozpocznie 15 chętnych rodziców. Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się na listę w sekretariacie. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych, kolejna grupa będzie mogła rozpocząć zajęcia jeszcze w tym roku szkolnym.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich nauczycieli do udziału w zajęciach „Szkoły dla Wychowawców”. Program kierujemy do profesjonalistów (nauczycieli
i wychowawców), którzy chcą przeciwdziałać zachowaniom problemowym dzieci
i młodzieży.
Program ma na celu zwiększenie umiejętności wychowawczych uczestników warsztatów oraz zmianę postaw wychowawczych na takie, które by zapobiegały lub minimalizowały wystąpienie zachowań problemowych i ryzykownych dzieci młodzieży.
Zapisy w sekretariacie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie, ul. Brodzińskiego 14 lub pod numerem telefonu 14 655 99 95. Zapisy przyjmujemy do 30 marca 2017r.

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545