Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego o Pierścień św. Kingi

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego o Pierścień św. Kingi

Dnia 24 listopada odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego o Pierścień św. Kingi. Podczas szkolnych przesłuchań jury wyłoniło 6 uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie konkursu w 3 kategoriach wiekowych:

  • wśród uczniów klas I-III Natalię Śledź, Szymona Piekarza oraz Zofię Kossoń,
  • wśród uczniów klas IV-VI Zuzannę Zając oraz Annę Zakrzewską,
  • a wśród uczniów klas VII-VIII Barbarę Kossoń.

Uczniowie staną do rywalizacji w Pałacu Młodzieży z uczniami z naszego miasta już 4 grudnia. Trzymamy kciuki! Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Magdalena Kossoń i Małgorzata Jaśkowiec

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545