Szkolne eliminacje do Tarnowskiego Konkursu Chemicznego

Szkolne eliminacje do Tarnowskiego Konkursu Chemicznego

Informujemy, że w wyniku szkolnych eliminacji, przeprowadzonych wśród uczniów klas ósmych, do etapu I 5. edycji Tarnowskiego Konkursu Chemicznego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  • Klasa 8A: Dawid Gałecki, Zuzanna Kukułka, Lena Popiołek, Krystian Świerczek
  • Klasa 8B: Amelia Bardowska, Nikola Dymon, Szymon Gąsior, Viktoriia Kazanova, Robert Sierpniak

Organizatorem konkursu jest Katedra Chemii Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Akademii Tarnowskiej i jest to konkurs, który decyzją Małopolskiego Kuratorium Oświaty znalazł się na liście zawodów wiedzy wymienianych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.

plakat

red. Anna Kopeć, nauczycielka chemii

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545