Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, współfinansowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a organizowanym przez stowarzyszenie „Miasta w Internecie”.

W ramach tego projektu obchodziliśmy Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego. Wszyscy uczniowie klas 4, 5, 6, 7 i 8 wzięli udział w spotkaniu i warsztatach prowadzonych przez Edukatora Bezpieczeństwa Cyfrowego p. Dorotę Uchwat – Zaród.  Zajęcia odbywały się w dwa kolejne poniedziałki 19 i 26 listopada. W trakcie zajęć uczniowie oglądali filmy dotyczące zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu oraz uczyli się dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Mieli też okazję do pochwalenia się swoimi wiadomościami. Poruszana tematyka okazała się bardzo bliska uczniom, stąd ich aktywny udział w zajęciach.

Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545