Szkolny etap konkursu „Czar Par”

Szkolny etap konkursu „Czar Par”

Dnia 24 marca b.r. odbył się szkolny etap konkursu ,,Czar Par” dla uczniów klas trzecich.

,,Czar Par” to konkurs, który pozwala sprawdzić wiedzę z matematyki i języka polskiego, ale również umiejętności współdziałania- zawodnicy bowiem rozwiązują zadania w parach. Przystąpiło do niego 9 par trzecioklasistów, którzy zmierzyli się z zestawem zadań sprawdzających znajomość gramatyki, ortografii oraz rachunku pamięciowego i logicznego myślenia.

Wyniki:

  • I miejsce – Adrian Sasak i Jakub Tyrka z kl. 3 c
  • II miejsce – Karolina Pudło i Jakub Świtek z kl. 3 b
  • III miejsce – Jakub Chajec i Dawid Wzorek z kl. 3 c

Do finału międzyszkolnego, który odbędzie się w naszej szkole w maju 2022 r. zakwalifikowała się para Adrian Sasak i Jakub Tyrka.

Życzymy powodzenia w finale.

Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545