Szkolny konkurs poezji niemiecko i francuskojęzycznej

Szkolny konkurs poezji niemiecko i francuskojęzycznej

W dniu 28 kwietnia odbyła się I edycja szkolnego konkursu poezji obcojęzycznej.

Uczniowie recytowali wiersze w języku francuskim i niemieckim. Recytacja oceniana była w następujących kategoriach: poprawność fonetyczna, dykcja, intonacja głosu oraz wrażenia artystyczne. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom zarówno merytoryczny jak i artystyczny. W konkursie zostały przyznane następujące nagrody:

  • I MIEJSCE: Nadia Słowik, Nikola Wolska i Roksana Nosek,
  • II MIEJSCE: Julia Śledź,
  • III MIEJSCE: Zofia Świątek,
  • Wyróżnienia zdobyli: Malwina Ciepiela, Kamila Migda, Emma Franas, Aleksandra Martyna, Wiktoria Pieszka, Michalina Nosal, Robert Gołofit i Filip Tryba.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                             Marzena Strojny i Joanna Szafraniec

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545