Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

W dniu 22.01.2021 odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Prezentowany przez uczniów poziom był bardzo wysoki i wyrównany, co przekłada się na dwa pierwsze, dwa drugie i aż trzy trzecie miejsca. Serdecznie wszystkim gratuluję.

Oto laureaci konkursu:

  • I miejsce – Olivia Prusak – klasa 8c  ex aequo Julia Śledź – klasa 7b
  • II miejsce – Emma Franas – klasa 7b ex aequo Zuzanna Stasiaczek  -klasa 7d
  • III miejsce – Kłósek Anna – klasa 7d ex aequo Julia Tabiś – klasa 8c ex aequo Filip Stanek – klasa 7d

Marzena Strojny

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545