Szukanie wielkanocnych pisanek

Szukanie wielkanocnych pisanek

Na zachodzie w Święta Wielkanocne rodzice przygotowują dla swoich pociech zabawę polegającą na poszukiwaniu wielkanocnego jajka lub wielkanocnego zajączka. Zabawa ta stanowi dla dzieci wielką atrakcję. W tym roku Samorząd Uczniowski  zorganizował dla uczniów naszej szkoły zabawę polegającą na znalezieniu jak najwięcej pisanek, ukrytych na terenie szkoły. W pomoc włączyli się nauczyciele j. angielskiego.  Na zwycięzcę czekał słodki, czekoladowy upominek. Tego też dnia Samorząd Uczniowski złożył wszystkim nauczycielom życzenia świąteczne oraz wręczył czekoladowe jajka. Na przerwie uczniowie mogli kupić i skosztować wielkanocne jajko.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545