Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka!

Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka!

Uczniowie klas 4-6 naszej szkoły udali się dzisiaj do Teatru im. Ludwika Solskiego, aby obejrzeć przygotowaną na kanwie utworu Michaela Ende sztukę pt. Momo. Kto zna, ten wie, że powieść tego niemieckiego pisarza mówi o tym jak ważny w życiu człowieka jest ogromnie ulotny Czas! Widowisko, które przygotowane jest skrojone idealnie nasze czasy! Jeśli chodzi o przesłanie. Ale zachwyca widza scenografią, muzyką, sposobem prowadzenia uwagi odbiorcy po kolejnych scenach! To kreatywny, niezwykle dynamiczny i zaskakujący przekaz, który pobudza wyobraźnię i refleksyjną stronę naszego umysłu i serca! Zachwyceni tym spektaklem zachęcamy Dzieci i Dorosłych do znalezienia Czasu na wizytę w teatrze. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Magdalena Kossoń

fot. Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545